امروزه برنامه ریزی در حوزه فناوری های اطلاعاتی و همچنین مشاوره به منظور انتخاب و پیاده سازی فناوری های مناسب از جایگاه ویژه ای در سازمان های دولتی و خصوصی برخوردار شده است. این سازمان ها سالانه مبالغ قابل توجه ای از بودجه خود را به شکل تامین تجهیزات سخت افزاری، تهیه نرم افزار، توسعه شبکه و خطوط ارتباطی، تولید داده ها و اطلاعات، آموزش کارکنان و سایر مسائل مشابه سرمایه گذاری می کنند. با تمام این احوال با نگاهی به سازمان های مختلف در سطح کشور باید اذعان داشت که نمونه های موفق در حوزه سرمایه‌گذاری شایسته در فناوری اطلاعات بسیار اندک بوده است.

 

گروه مهندسین خاتم پرداز در زمینه شبکه های کامپیوتری، کلیه مراحل پروژه شامل امکان سنجی و ارائه طرح تا اجرا و نظارت بر اجرای بخش های مختلف شبکه را شامل گشته و بهینه سازی پروژه های درحال اجرا یا اجرا شده را نیز در بر می گیرد. دانش وسیع و تخصصی کارشناسان این گروه، مشتریان را حتی قبل از تصمیم گیری در مورد نیازشان یاری می دهد. ارائه مشاوره صادقانه و تخصصی خدمتی است که کارفرما را در تمامی مراحل هدایت می نماید.

اگر در حوزه شبکه های کامپیوتری اطلاعاتی ندارید و از مزایا و کاربردهای آن در شرکت خود بی بهره هستید؛ بهترین راهکارها را بر اساس فعالیتتان به شما ارائه خواهیم نمود.

 

مشاوره و راهکارها در حوزه های ذیل

 مشاوره و ارائه راهکار در زمینه راه اندازی و یا ارتقای بستر ارتباطی از لحاظ انتخاب تجهیزات مناسب و برندهای معتبر
 مشاوره و ارائه راهکار جهت خرید و یا ارتقای سرور
 مشاوره و ارائه راهکار جهت راه اندازی و یا ارتقاء بستر مدیریتی شبکه
 مشاوره و ارائه راهکارهای مانیتورینگ و کنترل شبکه
 مشاوره و ارائه راهکارهای امنیتی شبکه
 مشاوره و ارائه راهکارهای ارتباطی داخلی و خارجی

اولین ارائه دهنده راهکار های شبکه و زیر ساخت مکانیزه در صنعت هتل داری

نقش مشاور در سازمان به عنوان متخصص و خبره ای بی طرف است که با دارا بودن آگاهی و تجربه کافی، در کنار مدیریت یا مدیران فناوری به طراحی، نظارت و انتخاب راهکارها و سیستم ها می پردازد
کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب مندرج، برای شرکت خاتم پرداز محفوظ می باشد.