خاتم پرداز با سر لوحه قرار دادن راهنمائی‏ ها و نظرات مشتریان خود توانسته ‏است با افتخار بعنوان یکی از شرکت‏ های موثر در عرصه فناوری اطلاعات در ایران و منطقه خاور میانه ایفای نقش کند. اصلی‏ ترین آرمان و آرزوی ما در گروه خاتم پرداز، بر آورده کردن نیازهای مشتریان با بالاترین استاندارد‏‏های جهانی در کیفیت و پائین‏ ترین قیمت تمام شده می‏باشد. مدیران و پرسنل گروه مهندسی خاتم پرداز خود را در برابر یکایک مشتریان مسئول و موظف به ارائه بهترین و با کیفیت‏ ترین خدمات به آنان می‏دانند.

نوع خدمات و محصولات گروه خاتم پرداز در زمینه‏ های گوناگون فنآوری اطلاعات و ارتباطات ، نیازهای اقشار مختلف جامعه از مصرف کنندگان نهائی تا شرکت‏ ها و موسسات خصوصی و دولتی را پوشش داده‏ است. این امر به مشتریان کمک می‏کند براحتی، بدون نیاز به مراجعه به شرکت‏ های گوناگون و با صرف کمترین هزینه و زمان اهداف و نیازهای خود از قبیل طراحی و تامین سخت‏ افزار ،طراحی و  پیاده سازی شبکه های درون سازمانی  و ملی ، طراحی و پیاده ‏سازی پورتال‏ های اینترنتی، آموزش و خدمات متنوع الکترونیکی و سرویس‏ های متنوع اینترنت ‏ و تلفن های تحت شبکه را بصورت Total Solution/Turn Keys تامین نمایند.

افتخار می‏‏کنیم که توانسته‏ ایم ظرف مدت کوتاهی با بکارگیری ده‏ها تن از زبده ‏ترین جوانان متخصص ایرانی، سهم کوچکی در تولید اشتغال در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات و علی الخصوص در صنعت هتل داری و تجهیز هتل های این مرز و بوم به بهترین سرویس های فناوی اطلاعت داشته باشیم.

کلام آخر اینکه رضایت‏مندی مشتریان از نحوه خدمت‏ رسانی، قیمت، کیفیت خدمات و محصولات و نیز برخورد پرسنل و مدیران با آنان، یکی از افتخارات ماست و از این بابت به خود می‏بالیم.

                                                                                                                                                                                      شهرام درودی زاده

                                                                                                                                                                                       مدیر عامل
کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب مندرج، برای شرکت خاتم پرداز محفوظ می باشد.