این مجموعه می کوشد تا زمینه‌ی استفاده‌ی صحیح و مناسب سازمان‌ها و اشخاص از ابزارهای مبتنی بر فناوری نوین اطلاعات را فراهم آورد تا در جهت ارتقای دانش فنی سازمان ها و شرکت های مختلف، در عرصه IT کشور گام مثبتی بردارد. بهره گیری از دانش، خلاقیت و ابتکار نیروی متخصص و کارآمد این مجموعه در جهت رقابت پذیری و پاسخگویی به بازار است.


برای نیل به هدف فوق، شناخت نیازمندی‌ها و پاسخگویی به آنها در حوزه طراحی زیرساخت ارتباطی داده‌ها در یک سازمان و ارسال امن آنها که شریان حیاتی هر نهاد به شمار می‌آید و ارائه خدمات ارزش افزوده در راس فعالیت های شرکت قرار دارد. همچنین در حوزه مشتری مداری و جلب رضایت شرکای تجاری، این مجموعه تلاش می کند تا از طریق دریافت نظرات مشتریان کیفیت محصولات و ارائه خدمات خود را بهبود ببخشد تا از این طریق در جهت کسب رضایت مشتری گام بردارد. دریافت گواهی حسن انجام کار از سوی مشتریان متعدد، صحه‌ای بر این مدعاست.
انضباط کاری، تعهد و مسئولیت پذیری، صداقت، انتقاد پذیری، احترام متقابل و تلاش برای رشد فردی، مجموعه اصول و ارزش هایی هستند که اعضای این مجموعه به آنها پایبند هستند.

اهداف و خط مشی

گروه مهندسین خاتم پرداز، یکی از شرکت های فعال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات میباشد که بر آن است تا با نگاهی بلند مدت، گام هایی در راستای افزایش آگاهی ، مبنی بر فن آوری های نوین اطلاعاتی و ارتباطی بردارد و مرکزی معتبر برای تجمع نیروهای فکری و اجرایی فعال در این حوزه باشد تا بتواند ضمن حضور گسترده و فعال در بازارهای داخلی و خارجی فرصتی برای کارسازی و اشتغال و نیز تربیت نیروهای متخصص فراهم سازد. این سه مشخصه معرف گروه مهندسین خاتم پرداز است:

  • جوانی: این مشخصه، شکل گیری ایده‏های موفق در رفع نیازهای مشتریان و ارائه راهکارهای جدید در جهت تولید نرم ‏افزار/ سخت‏افزارها و مشاوره‏های مورد نیاز آنان را تضمین می‏کند.
  • خلاقیت: هر کدام از اعضای گروه دارای خلاقیت در حیطه تخصص خود هستند. به‏این ترتیب رویه‏ای ثابت و غیـر قابل تغییر در طراحی و اجرای پروژه ها حاکم نیست و طراحان گـروه برای هر پروژه، رویه‏ای مختص آن پروژه در نظر خواهند گرفت.
  • کارآزمودگی: اعضای گروه با تکیه بر تجربه و کارآزمودگی خود، قابلیت و توانایی انجام پروژه‏های نرم ‏افزاری/‏سخت ‏افزاری و طراحی درسطوح مختلف و با ابزارهای متفاوت را دارا هستند.

 

 گروه مهندسین خاتم پرداز با تکیه بر دانش و تجربه مهندسین و کادر فنی خود و مدیریت صحیح آن‏ها توانسته‏ است در طول مدت فعالیت خود، پروژه‏های متعددی را در زمینه‏های مختلف فنآوری اطلاعات با موفقیت به انجام برساند. در حال حاضر این شرکت با بهره‏گیری از ده‏ها متخصص در زمینه‏های مختلف در عرصه شبکه، امنیت و فنآوری اطلاعات به فعالیت مشغول است. پرسنل خاتم پرداز در هر رسته و جایگاهی خود را ملزم به ارائه خدمات و محصولات در بالاترین سطح کیفی دانسته و انجام کار محوله به بهترین شکل و رضایت‏مندی مشتریان و در یک کلام مشتری‏مداری، مهم‏ترین اولویت آنان است.
کلیه حقوق مادی و معنوی مطالب مندرج، برای شرکت خاتم پرداز محفوظ می باشد.